De coaching sessies remedial teaching begint met een intakegesprek. In dit eerste gesprek wordt een zo duidelijk mogelijk beeld van uw kind verkregen. Samen met u wordt het leerprobleem of de leerachterstand van uw kind besproken en krijgt u uitgelegd wat de vervolgstappen zijn.
In overleg en in samenspraak met u (en eventueel de school van uw kind), bied ik begeleiding op maat. De begeleiding wordt afgestemd op de mogelijkheden en talenten van uw kind!
De bedoeling is dat uw kind na deze periode vaardigheden bezit om met de moeilijkheden om te gaan, en dat hij of zij weer met de eigen groep kan meedoen.
Ik vind het belangrijk dat de begeleiding in de eigen omgeving van het kind plaatsvindt. In die situatie kan het kind de beste resultaten behalen.
Thuis en op school is voor uw kind veilig en vertrouwd. Bovendien is de hulp dan onderdeel van het dagelijks leven. Uw kind kan het geleerde zo veel makkelijker toepassen.